HAKKIMIZDA

M.B.B. Trafik Ekibi

M.B.B. Trafik Ekibi

Türkiye’deki trafik terörünün büyük boyutlara ulaşması ve bu sorunun bir türlü çözüme kavuşamaması sebebiyle  Trafik terörü bir eğitim sorunudur !  ana fikrini benimseyerek yola çıkan İnşaat Mühendisi Mustafa BEKÂR ile oğlu ve meslektaşı BurakBEKÂR tarafından kurulan M.B.B. Trafik Mühendisliği, Trafik Eğitimi ve Trafik Mühendisliği alanlarında profesyonel çalışmalar yapmaktadır.

30 yılı aşkın bir zaman Karayolları Genel Müdürlüğü’nde Trafik Başmühendisliği ve Bölge Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Mustafa BEKÂR, trafik konusunda edindiği tecrübe ve bilgi birikimini ITES© Projesi ile hayata geçirerek Türkiye’de trafik eğitimi konusunda öncü bir adım atmış ve başarılı birçok projeyi Türkiye’ye kazandırmıştır.

M.B.B. Trafik Mühendisliği olarak;

– Yerel yönetimler için projelerini hazırladığımız Çocuk Trafik Eğitim Parklarında,

– Birçok okulumuzda oluşturduğumuz ITES© Trafik Eğitim Laboratuvarlarında,

– Okul bahçelerine ve belediye parklarına kurduğumuz Seyyar Trafik Eğitim Parkurlarında,

– Yerel yönetimler, il özel idareleri ve emniyet müdürlükleri ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz eğitim projelerinde binlerce öğrencimizin görsel ve uygulamalı olarak gerçek anlamda bir trafik eğitimi almasını sağladık.

 

M.B.B. TRAFİK MÜHENDİSLİĞİ;

ÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PARKI PROJELERİ, TRAFİK EĞİTİM LABORATUVARLARI OLUŞTURULMASI, SEYYAR TRAFİK EĞİTİM PARKURLARI KURULMASI,

TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ VE DİĞER TRAFİK MÜHENDİSLİĞİ ALANLARINDA HİZMET VERMEKTEDİR.

Call Now Button

İletişim Formu